Pagina 1 van 3
#
Verzenddatum Mailingonderwerp
1
Sat, 14 Apr 2018 18:45:55
Uitnodiging 6 mei: lancering nieuw natuurlijk gezondheidsplatform
2
Mon, 26 Feb 2018 20:54:15
Een zeer exclusief en eenmalig aanbod
3
Fri, 29 Dec 2017 12:04:50
Gelukkig Nieuwjaar
4
Fri, 22 Dec 2017 19:38:23
Gezondheidsbeurs 2018 - 12% (30% vzw’s) korting….voor wie kort op de bal speelt
5
Tue, 21 Nov 2017 11:00:28
De Gezondheidsbeurs 2018
6
Tue, 10 Oct 2017 22:42:30
Probeer dit maar te rijmen: gratis en toch topkwaliteit
7
Mon, 02 Oct 2017 06:52:49
Reeds 20% meer ingangskaarten de deur uit…. dan bezoekers in 2016
8
Wed, 27 Sep 2017 18:36:36
BODY - HET BEWEGEN...
9
Fri, 22 Sep 2017 05:49:22
Samenwerking met Knack en meer en….
10
Wed, 20 Sep 2017 19:07:35
De kracht van de MIND: Mikis Theodorakis 90 jaar
11
Fri, 08 Sep 2017 11:06:24
Vrijkaarten jubileum-editie Gezondheidsbeurs op 14 en 15 oktober te Gent
12
Thu, 31 Aug 2017 16:30:43
Aankondiging van een jubileumvrijkaart
13
Mon, 28 Aug 2017 18:13:07
info info info…
14
Fri, 30 Jun 2017 12:29:39
Mijn schoonmoeder en de (ex)topbankier, een afsluiter die telt!
15
Mon, 19 Jun 2017 19:16:56
Even kort voorstellen: wat is Global Effect ??
16
Wed, 14 Jun 2017 11:08:12
TIP : doe het nu…
17
Thu, 08 Jun 2017 18:57:33
Reminder: einde kortingsperiode over 12 dagen
18
Sun, 04 Jun 2017 10:25:05
10% korting tot 20 juni ter gelegenheid van de opening van een derde zaal
19
Mon, 10 Apr 2017 18:28:18
Flash 7: GZB 2017 - THERE SHE IS ! ! ! Met alles erop en eraan… en een geschenkje erbij...
20
Tue, 21 Mar 2017 19:51:25
Flash 6: GZB 2017 - aankondiging van een geschenk...